Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálne stránky obce Koplotovce

POMÔŽME JAKUBKOVI

INFO  PRE VŠETKÝCH  O ZBIERKE  PLASTOVÝCH  VRCHNÁČIKOV

 

Jakubko  má  už 6 rokov ,  je to milý , usmievavý chlapček , ktorý obetavo za pomoci svojich láskavých rodičov  každý deň bojuje so svojim osudom. Všetci mu držíme palce, aby sa mu darilo.

Od  vyhlásenia našej zbierky zberu plastových vrchnáčikov sa námpodarilo aj vďaka Vašej pomoci odovzdať  plastové vrchnáčiky .  Je to až neuveriteľné ,ale odovzdali sme cca 5 ton plastových vrchnáčikov- Na priblíženie je to cca 300 vriec v objeme 1 vrece 80 litrov. Do zbierky sa aktívne zapájajú občania našej obce ale aj dobrí ľudia z okolitých obcí – Jalšové , Sokolovce , Ratnovce , Horné a Dolné Zelenice , Merašice ,Horné Trhovište  základné školy na území mesta Hlohovec ,ZŠ sv.Jozefa v Hlohovci, ale aj základné školy v Trnave, Hotelová akadémia Piešťany , dialyzačné centrum v Hlohovci ale aj mnoho  dobrých ľudí , ktorým by som touto cestou chcela vysloviť jedno veľké ĎAKUJEME .

Vďaka zbierkam plastových vrchnáčikov , ktorá už trvá cca 3 roky sme pomohli Jakubkovi približne sumou 1000,- €. Peniažky spoločnosť , ktorá od nás vykupuje plastové vrchnáčiky priamo vypláca Jakubkovým rodičom.

Vyzbierané finančné prostriedky rodičia odkladajú Jakubkovi na účet a v prípade potreby sú použité na doplatenie terapií , alebo zdravotníckych pomôcok.

 

Snažíme sa aj s podporou Jakubkových rodičov každoročne robiť zbierku 2% z daní z vyzbieraných peniažkov Jakubko môže navštevovať rehabilitácie v Adeli centre Piešťany.

Pokiaľ bude aj naďalej vôľa Vás dobrých ľudí zbierať plastové vrchnáčiky budeme v tom pokračovať.

 

 

Info aj facebookovom profile Jakub Ifka.

                                                                                   Viera Slováková

 

 

 


 

 

webygroup

dnes je: 22.2.2019

meniny má: Etela

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad


5284425

Úvodná stránka