Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálne stránky obce KoplotovceHľadať
 
 

Futbal

U8 Miniturnaj v KoplotovciachVytlačiť
 

V nedeľu 18.10.2015 sme na našom útulnom štadióne privítali súperov z Maduníc, Chtelnice a kombinovaného družstva Veľké Orvišťa a Ostrova. Maduničania nám vyšli v ústrety a započičali nám brány, aby sme mohli odohrať zápas na dvoch ihriskách súčasne. Za to im veľmi pekne ďakujeme.

Ďakujem taktiež všetkým, ktorí sa pričinili svojou prácou pričinili, podľa môjho názoru, o úspešnú športovú akciu v našej obci.

Zápasy sa uskutočnili v priateľskej atmosfére. No ani jeden druhému nič nedaroval.

Hralo sa systémom každý s každým, každý zápas trval 2x20 minút s päťminútovou prestávkou.

Stručný komentár k našim zápasom:

V prvom zápase sme sa stretli s družstvom z Chtelnice. Po vyrovnanom prvom polčase sme veľmi chceli vyhrať a pri tom sme zabúdali na zadné dvierka. V druhom polčase sme dostali 3 góly a zostali nám len smutné oči.

V druhom zápase sme sa stretli s družstvom z Maduníc. Súper nás nepúšťal takmer do žiadnych šancí. Postupne nám dochádzali sily.

V treťom zápase sme sa stretli s družstvom z Veľkého Orvišťa/Ostrova. Po vyrovnaní sme chceli dať gól a z toho pramenili situácie pred našou bránou. Hráči súpera, najmä ich hráčka Karin Blašková, zostávali pred našim brankárom osamotení a poľahky strieľali góly.

Výsledky turnaja:

Koplotovce : Chtelnica
1 (1:1) 4
  Strelci gólov:  
Riegel Adam   Piešťanský David(2)
    Hamšík Jaroslav(2)
     
Madunice : Veľké Orvište/Ostrov
6 (4:1) 4
Ostrovský Martin(3) Strelci gólov: Blašková Karin (3)
Augustín Šimon(2)   Šadibol Adam
Putera Tibor    
     
Madunice : Koplotovce
3 (2:0) 0
Ostrovský Martin(3) Strelci gólov:  
     
Chtelnica : Veľké Orvište/Ostrov
5 (2:0) 1
Piešťanský David (3) Strelci gólov: Blašková Karin
Hamšík Jaroslav    
Kyselica Timotej    
     
Koplotovce : Veľké Orvište/Ostrov
1 (1:4) 7
Hamara Róbert Strelci gólov: Blašková Karin (4)
    Šadibol Adam
    Svelík Alex
    Bzdušek Markus
     
Madunice : Chtelnica
2 (0:2) 4
Ostrovský Martin(2)   Kyselica Timotej (3)
    Hamšík Jaroslav

Konečná tabuľka miniturnaja v Koplotovciach:

Poradie Družstvo Skóre Počet bodov
1. Chtelnica 13:4 9
2. Madunice 11:8 6
3. Veľké Orvište / Ostrov 12:12 3
4. Koplotovce 2:14 0

Poradie strelcov:

Poradie Meno a priezvisko/počet gólov/družstvo
1.-2. Karin Blašková/8/Veľké Orvište-Ostrov
Martin Ostrovský /8/Madunice
3. David Piešťanský /5/Chtelnica
4.-5. Jaroslav Hamšík/4/Chtelnica
Timotej Kyselica/4/Chtelnica
6.-7. Šimon Augustín/2/Madunice
Adam Šadibol/2/Veľké Orvište-Ostrov
8.-12. Markus Bzdušek/1/Veľké Orvište-Ostrov
Róbert Hamara/1/Koplotovce
Tibor Putera/1/Madunice
Adam Riegel/1/Koplotovce
Alex Svetlík/1/Veľké Orvište-Ostrov

Autor článku: R.Manduch


 
 

PRIATEĽSKÉ ZÁPASY - MUŽI (ZIMNÉ OBDOBIE) 2016Vytlačiť
 

Sobota, 27.02.2016:

TJ Slovan Koplotovce (VII.liga, 1.miesto): TJ Družstevník Brestovany (VI.liga, 15.miesto) 3:2(1:2) (informácie poskytol P.Poláčik)

Góly: Kováč M.(2), Lackovič M.

V zápase sme privítali účastníka vyššej okresnej súťaže. V prvom polčase bol súper behavejší a bolo badateľné, že začal so zimnou prípravou skôr ako naši futbalisti. V druhom polčase hrali naši futbalisti po vetre. Keď sa zdalo, že zápas sa skončí nerozhodne, spravil stopér súpera (inak najlepší hráč súpera) chybu a Kováč M. spečatil naše víťazstvo do prázdnej bránky.

 

Nedeľa, 14.02.2016:

TJ Slovan Koplotovce (VII.liga, 1.miesto): TJ Družstevník Pastuchov (VIII.liga, 9.miesto) 12:1 (informácie poskytol P.Poláčik)

V nedeľu 14.02.2016 sme na našom trávniku privítali futbalistov z Pastuchova, s kotrými máme nadštandardné vzťahy. Výsledok hovorí jasnou rečou, rozdiel v kvalite bol jasne badateľný. Za zmienku stojí jedna zaujímavosť: za naše družstvo nastúpil otec nášho hráča: Ivan Bališ(46) a vsietil v zápase 6 gólov. Dá sa povedať, že do čoho kopol, z toho bol gól.

V prvom polčase chytal Marek Konečný, v druhom polčase nastúpil do brány ešte vekom dorastenec Sklenár.

V zápase sme skúšali troch hráčov z Horného Trhovišťa, ktorí sa ukázali v pozitívnom svetle.

 

Sobota, 06.02.2016:

TJ Družstevník Rišňovce(ObFZ Nitra, VII.liga, 8.miesto) : TJ Slovan Koplotovce (VII.liga, 1.miesto)2:1 (informácie poskytol P.Poláčik)

V sobotu 06.02.2016 sa uskutočnilo priateľské futbalové stretnutie s tímom TJ Družstevník Rišňovce. Stretnutie sa uskutočnilo na umelej tráve v Piešťanoch. Na stretnutie sme sa zišli iba jedenásti (veľa našich hráčov malo pracovné povinnosti). Všetci zúčastnení skonštatovali, že to bol slušný zápas a výsledok zodpovedá dianiu na ihrisku. Výsledok z našej strany mohol byť však iný, keby sme premenili pokutový kop, ktorý brankár súpera chytil.

 

Sobota, 30.01.2016:

ŠK Dvorníky (VI.liga, 13.miesto) : TJ Slovan Koplotovce (VII.liga, 1.miesto)2:4 (informácie poskytol P.Poláčik)

V sobotu 30.01.2016 sa uskutočnilo priateľské futbalové stretnutie s tímom ŠK Dvorníky. Z dôvodu nespôsobilých trávnatých ihrísk sa stretnutie uskutočnilo na umelej tváre v Brezovej pod Bradlom.

Futbalisti Koplotoviec nastúpili proti účastníkovi najvyššej okresnej súťaže. Po polčasovom výsledku 2:2 naši futbalisti okrem dvoch gólov v druhom polčase nastrelili počas zápasu dve brvná a dve tyčky. Naši futbalisti v zápase skúšali dvoch hráčov do poľa.

 

TJ Slovan Červeník (VI.liga, 9.miesto) : TJ Slovan Koplotovce (VII.liga, 1.miesto)2:1 (informácie poskytol P.Poláčik)

Predposledný januárový víkend sa uskutočnilo priateľské futbalové stretnutie s domácim tímom TJ Slovan Červeník. Stretnutie sa hralo síce na prírodnej tráve, ale ihrisko bolo zasnežené.

Dlho bol stav stretnutia 1:1. Už už sa zdalo, že si naši futbalisti zaknihujú cennú remízu s účastníkom najvyššej okresnej súťaže, no domáci boli pár minút pred koncom stretnutia proti a strhli víťazstvo na svoju stranu. Na hre domácih bolo badateľné, že hrá súťaž o jednu úroveň vyššie ako naši futbalisti. Koplotovčania v zápase skúšali troch adeptov na dres.


 
 

U8 Miniturnaj v MaduniciachVytlačiť
 

Za typicky jesenného počasia (prehánky, teplota tesne nad 10°C) sa naši najmenší mimoni zúčastnili turnaja v Maduniciach. Turnaja sa podľa domácich organizátorov malo zúčastniť i družstvo z Veľkého Orvišťa/Ostrova, ale nepricestovali (chceli, aby sa turnaj hral doobeda o 10:00). Ďakujeme domácim z Maduníc za privítanie, pohostenie i príjemnú atmosféru počas turnaja.

Výsledky miniturnaja:

10.10.2015 Madunice Koplotovce Vrbové/Trebatice
Madunice   13:0 16:1
Koplotovce 0:13   1:8
Vrbové/Trebatice 1:16 8:1  

Tabuľka miniturnaja:

Poradie Tím Skóre Počet bodov
1. Madunice 29:1 6 bodov
2. Vrbové/Trebatice 9:17 3 body
3. Koplotovce 1:21 0 bodov

 

Stručný popis zápasov:

V prvom zápase nastúpili proti naším najmenším hráči Vrbové/Trebatice. Vekovo i výškovo to bol súper na našej úrovni. Najfutbalovejším hráčom zápasu bol hráč súpera s číslom 9, ktorý vstrelil väčšinu (ak nie aj všetky) góly svojho družstva. Futbal v tomto zápase ukázal, aký vie byť krutý. Výsledok bol síce 1:8 v prospech súpera, ale vôbec nič nehovorí o dianí na ihrisku. Nehovorí nič o tom, že sme nastrelili tri tyčky, nehovorí o tom, že sme išli niekoľko krát do vyloženej šance so strelou do brankára alebo mimo bránky. Naši malí dreli, no po zápase odchádzali zamyslení.

V druhom zápase sme nastúpili proti nášmu známemu súperovi z Maduníc. Ako tak sme sa snažili držať krok so súperom v prvom polčase. Nakoľko to bol náš druhý zápas v rade, rýchlo dochádzali sily. V druhom polčase to bola hra na jednu bránku - na našu. Možno jedenkrát za 20 minút sme sa dostali na dostrel súperovej bráne. Naši malí odpadli nielen fyzicky, ale aj rezignovali na celý druhý polčas.  

Autor článku: R.Manduch


 
 

U8 Miniturnaj v PiešťanochVytlačiť
 

Dňa 27.09.2015 sa naši najmenší zúčastnili turnaja v Piešťanoch.

Spolu s našimi najmenšími sa turnaja zúčastnili tímy z Chtelnice, Maduníc a Piešťan.

 

27.09.2015 Chtelnica Koplotovce Madunice Piešťany
Chtelnica   7:2 5:2 2:12
Koplotovce 2:7   1:6 0:16
Madunice 2:5 6:1   1:17
Piešťany 12:2 16:0 17:1  

Tabuľka 1.miniturnaja (Piešťany):

Poradie Tím Skóre Počet bodov
1. Piešťany 45:3 9
2. Chtelnica 14:16 6
3. Madunice 9:23 3
4. Koplotovce 3:29 0

 

Stručný popis zápasov:

Zápasy sa totiž hrali systémom 2x20 minút s 5 minútovými prestávkami medzi polčasmi i medzi zápasmi. Hralo sa systémom 5+1.

V prvom zápase nastúpili naši Mimoni proti hráčom z Maduníc. Zápas poriadne ani nezačal a už sme lovili trikrát loptu z našej bránky. Postupne sa hra vyrovnala. V druhom polčase sme boli súperovi rovnocenným partnerom.

V druhom zápase nastúpili naši Mimoni proti hráčom z Chtelnice. Bolo badať, že všetky zúčastnené tímy majú už niečo odohraté. Dá sa povedať, že zápas bol akoby cez kopirák toho prvého. Rýchlo sme dostali góly, potom sa hra trošku vyrovnala. V tomto zápase sme akoby zabúdali brániť. Bolo veľa prečíslení súpera. Na konci už bolo badať úbytok síl.

V treťom zápase sme narazili na veľmi silného súpera, ktorý si dovolil postaviť dve päťky hráčov (ročník 2006 a ročník 2007). Nakoľko sme videli silu súpera v jeho predchádzajúcich zápasoch, tak sme iba čakali kde sa zastaví skóre. Naši mimoni mali toho "plné zuby" už z predchádzajúcich zápasov. Ku cti súpera hovorí fakt, že skrátil druhý polčas.

Autor článku: R.Manduch


 
 

FUTBAL ŽIACI:V.LIGA U15 - SK.B - KOPLOTOVCE V AKCIIVytlačiť
 

26.kolo 11.06.2016:

OŠK Prašník - TJ Slovan Koplotovce- nehralo sa, hostia nepricestovali


25.kolo 04.06.2016

TJ Slovan Koplotovce - TJ Družstevník Chtelnica 0:8 (0:2)

Góly: Rechtorík F.(21.), Jakubek P.(32.), Kováč J.(40.), Slabý M.(49.,56.), Medzibriczkí S.(52.,60.), Machovič M.(66.)

Rozhodcovia: Polakovič Róbert

Počet divákov: 20

ŽK: Mrkvica A.(59.), Zeman J.(69.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Šošovička M., Konečná S., Pisarik M., Polačik M., Konečný K.(C), Kubranský M.(46.Zámečník A.), Polačiková V., Mrkvica A., Schmizing S., Zeman J., Kyjaková V.

Náhradníci: Zámečník A.


24.kolo 28.05.2016:

TJ Družstevník Pastuchov - TJ Slovan Koplotovce 10:0 (3:0)

Góly: Ištok M.(18.,28.,48.,70.), Latáková K.(32.,37.), Cabadaj J.(44.,58.,62.), Strapák M.(65.)

Rozhodcovia: Ondriga Daniel

Počet divákov: 40

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Šošovička M., Konečná S., Pisarik M., Polačik M., Malik M., Konečný K.(C), Kubranský M., Polačikova V., Mrkvica A., Schmizing S., Zeman J.

Náhradníci: -


23.kolo 21.05.2016

TJ Slovan Koplotovce - TJ Slovan Červeník 1:8 (0:5)

Góly: Pisarik M.(51.,11m) - Sobota D.(6.,24.), Blaško D.(20.), Ješko P.(30.,11m), Kaučík S.(33.), Hanzel A.(54.), Bajerová D.(65.,11m), Kobolka M.(68.)

Rozhodcovia: Ondriga Daniel - Greguška Matej

Počet divákov: 20

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Šošovička M., Konečná S., Kyjaková V.(C), Pisarik M., Polačik M., Malik M., Kubranský M., Polačiková V., Mrkvica A., Zeman J.(36.Schmizing S.), Aliova S.

Náhradníci: Švikruha A., Schmizing S.


22.kolo 15.05.2016:

TJ Madunice - TJ Slovan Koplotovce- nehralo sa, hostia nepricestovali


21.kolo 07.05.2016

TJ Slovan Koplotovce - TJ Klas Dolné Trhovište 0:11 (0:4)

Góly: Benčík K.(4.,40.,60.,64.), Korchan J.(15.,33.), Korchaň S.(19.), Dolnák B.(42.,51.), Šimanský S.(45.), Benčík A.(69.)

Rozhodcovia: Ondriga Daniel

Počet divákov: 10

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Šošovička M., Konečná S., Konečný K.(C), Schmizing S., Kyjaková V., Pisarik M., Polačik M., Mrkvica A., Švikruha A., Malik M., Konečný S.

Náhradníci: Aliová S.


20.kolo 30.04.2016:

FK Šulekovo - TJ Slovan Koplotovce- nehralo sa, domáce družstvo odstúpilo zo súťaže


19.kolo 23.04.2016

TJ Slovan Koplotovce - ŠK Dvorníky 0:10 (0:6)

Góly: Perďoch M.(9.,10.,14.), Rakovický P.(12.,48.), Daniš S.(17.,55.), Šandor M.(27.), Gažík M.(50.), Fulír K.(59.)

Rozhodcovia: Vyskoč Andrej-Tóth Miloš

Počet divákov: 50

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Konečná S., Šošovička M., Konečný K.(C), Schmizing S., Kyjaková V., Pisarik M., Zámečník A., Polačik M., Zeman J., Aliova S., Malik M.

Náhradníci: nikto


18.kolo 17.04.2016:

OFK Drahovce - TJ Slovan Koplotovce 14:0 (12:0)

Góly: Hargaš P.(1.,20.,61.), Šúst A.(4.,6.,33.), Rapavý P.(11.,22.,23.35.), Karaba Ľ.(29.,41.), Gabriš M.(30.,31.)

Rozhodcovia: Tománek Adrián

Počet divákov: 30

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Šošovička M., Konečný K.(C), Polačikova V., Schmizing S., Kyjaková V., Pisarik M.(C), Zámečník A.(36.Mrkvica A.), Polačik M., Malik M., Zeman J., Švikruha A.

Náhradníci: Mrkvica A.


17.kolo 09.04.2016

TJ Slovan Koplotovce - TJ Sokolovce 1:9 (0:5)

Góly: Pisarik M.(65.) - Škoda M.(8.,30.,55.), Makk M.(15.), Pavlovič J.(24.,51.), Stolárik A.(33.), Bělunek D.(46.,49.)

Rozhodcovia: Polakovič Róbert

Počet divákov: 25

ŽK: Tomášik Š.(65.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Šošovička M., Konečný K., Polačiková V., Schmizing S.(36.Konečný S.), Kyjaková V., Pisarik M.,(C), Masaryk M., Zámečník A.(46.Švikruha A.), Polačik M.,  Malik M., Zeman J.

Náhradníci: Konečný S., Švikruha A., Sulka R., Lukáč T.


16.kolo 02.04.2016:

TJ Bojničky - TJ Slovan Koplotovce 8:0 (5:0)

Góly: Gajlík J.(15.), Harský P.(17.,33.,38.), Hrica A.(20.,28.), Franko D.(56.), Masnica J.(61.)

Rozhodcovia: Polakovič Róbert

Počet divákov: 20

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Konečná S., Šošovička M., Konečný K.(C), Polačikova V., Schmizing S.(36.Mrkvica A.), Lukáč T., Kyjaková V., Pisarik M., Masaryk M., Kadlečík P., Zeman J.(48.Zámečník A.)

Náhradníci: Mrkvica A., Zámečník A.


15.kolo 26.03.2016

TJ Slovan Koplotovce - OFK Malženice 0:3 (0:3)

Góly: Čačala M.(5.,20.,32.)

Rozhodcovia: Ondriga Daniel

Počet divákov: 10

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Šošovička M., Konečný K.(C), Polačik M., Polačiková V.(53.Zámečník A.), Schmizing S., Lukáč T., Kyjaková V., Pisarik M., Malik M., Konečná S., Masaryk M.

Náhradníci: Zámečník A., Ali A., Kadlečík P.


14.kolo 19.03.2016

TJ Slovan Koplotovce - ŠK 2011 Pečeňady 0:7 (0:4)

Góly: Klieštinec S.(3.), Klieštinec P.(8.), Šípka M.(14.,27.,55.), Novosad A.(48.), Skaličan M.(61.)

Rozhodcovia: Haring Michal - Kravárik Jaroslav

Počet divákov: 40

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Šošovička M., Konečný K.(C), Polačik M., Polačiková V., Ali A., Schmizing S.(48.Zámečník A.), Aliova S., Lukáč T., Kyjaková V., Pisarik M., Malik M.

Náhradníci: Zámečník A., Honko M., Švikruha A.


12.kolo 24.10.2015

TJ Družstevník Chtelnica - TJ Slovan Koplotovce 9:0 (5:0)

Góly: Medzibriczkí S.(14.,34.), Rechtorík F.(20.), Kováč M.(22.,66.), Hink M.(27.), Vrábel S.(50.), Bocian S.(55.), Jakubek P.(65.)

Rozhodcovia: Fujala Peter

Počet divákov: 15

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mrkvica A.(23.Konečný S.), Konečný K.(C), Šošovička M., Polačik M., Konečná S., Polačikova V., Ali A., Schmizing S., Masaryk M., Aliova S., Zeman J.

Náhradníci: Konečný S.

Slovo pre trénera: Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


11.kolo 31.10.2015

TJ Slovan Koplotovce - TJ Družstevník Pastuchov 0:6 (0:5)

Góly: Fulír F.(7.), Reizinger M. (16.,25.,29.,34.,41.)

Rozhodcovia: Ondriga Daniel

Počet divákov: 50

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mrkvica A., Konečný K.(C), Šošovička M., Polačik M., Konečná S., Švikruha A., Kadlečík P., Polačiková V., Ali A., Schmizing S, Sulka R.(36.Zámečník A.)

Náhradníci: Zámečník A.

Slovo pre trénera: Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


10.kolo 24.10.2015

TJ Slovan Červeník - TJ Slovan Koplotovce 10:0 (5:0)

Góly: Sobota J.(12.,26.,40.), Vančo L.(22.), Bajerová D.(25.), Sobota D.(29., 50.), Kaučík S.(45., 70.), Knobloch A.(55.)

Rozhodcovia: Gabriel František

Počet divákov: 30

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mrkvica A.(C), Konečný K., Šošovička M., Polačik M., Konečná S., Lukáč T., Zeman J., Švikruha A.(60.Konečný S.), Kadlečík P., Aliova S., Polačikova V.

Náhradníci: Konečný S.

Slovo pre trénera: Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


9.kolo 17.10.2015

TJ Slovan Koplotovce - TJ Madunice 0:7 (0:1)

Góly: Mráz S.(12.), Vančo N.(45.,48.), Miklóš R.(50.,63.), Ostrovský M.(51.,62.)

Rozhodcovia: Zahurančík Miroslav, Zahurančík Marián

Počet divákov: 25

ŽK: Polačik M.(52.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mrkvica A., Konečný K., Šošovička M., Pisarik M.(C), Polačik M., Masaryk M., Konečná S., Lukáč T. (42.Schmizing S.), Ali A.(48.Švikruha A.), Kyjaková V., Zeman J.

Náhradníci: Schmizing S., Švikruha A.

Slovo pre trénera: Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


8.kolo 10.10.2015

TJ Klas Dolné Trhovište - TJ Slovan Koplotovce 10:0 (6:0)

Góly: Korchan J.(3.), Šulíková A.(6.), Ščasna L.(13.), Šimanský S.(14.), Panáč P.(26.), Dolnák B.(30.), Kollár D.(38.,57.), Kluka D.(48.), Panáč P.(50.)

Rozhodcovia: Gabriel František

Počet divákov: 30

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mrkvica A., Konečný K., Kadlečík P., Šošovička M., Pisarik M.(C), Schmizing S., Polačik M., Švikruha A., Masaryk M., Konečná S., Lukáč T.

Náhradníci: -

Slovo pre trénera: Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


7.kolo 3.10.2015

TJ Slovan Koplotovce - FK Šulekovo 3:0 kontumačne (FK Šulekovo nepricestovalo)

Góly: -

Rozhodcovia: Ondriga Daniel

Počet divákov: -

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mrkvica A., Konečný K., Šošovička M., Pisarik M.(C), Polačik M., Zeman J., Aliova S., Kyjakova V., Masaryk M., Konečná S., Ali A.

Náhradníci: Schmizing S., Lukáč T., Koštrna M.

Slovo pre trénera: Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


6.kolo 26.9.2015

ŠK Dvorníky - TJ Slovan Koplotovce 18:0 (6:0)

Góly: Rakovický P.(9.,17.,52.,68.), Hermanský D.(20.), Fulír K.(21.), Perďoch M.(27.,32.,44.,57.,65.,67.), Daniš S.(11m 36.,38.,), Jošt M.(40.), Magula Ľ.(47.,55., 60.)

Rozhodcovia: Ševčík K.

Počet divákov: 30

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mrkvica A., Konečný K., Kadlečík P., Polačiková V., Šošovička M., Kyjakova V., Pisarik M.(C), Schmizing S., Polačik M., Aliová S.(58.Zámečník A.), Zeman J.

Náhradníci: Zámečník A.

Slovo pre trénera: Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


5.kolo 19.9.2015

TJ Slovan Koplotovce - OFK Drahovce 0:10 (0:4)

Góly: Rapavý P.(2.,24.,32., 65.), Karaba Ľ.(9.,37.,), Šúst A.(39.,49.,67.), Jirka P.(48.)

Rozhodcovia: Polačik Patrik

Počet divákov: 20

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Konečná S., Konečný K., Kadlečík P., Polačiková V., Malik M.(36.Zámečník A.), Šošovička M., Kyjakova V., Pisarík M.(C), Schmizing S., Polačik M., Ali A.

Náhradníci: Zámečník A.

Slovo pre trénera: Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


13.kolo 15.9.2015

TJ Slovan Koplotovce - OŠK Prašník 0:6 (0:4)

Góly: Kleinová M.(6.), Bero M.(15.,21.,24.,53.), Sadloň S.(59.)

Rozhodcovia: Ondriga Daniel

Počet divákov: 50

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Šošovička M., Konečný K., Polačiková V., Konečná S., Kadlečík P., Ali A.,  Pisarík M.(C), Kyjakova V., Aliova S.(Zámečník A.), Polačik M.(66.Švikruha A.), Masaryk M.

Náhradníci: Sulka R., Švikruha A., Zámečník A., Koštrna M., Schmizing S.

Slovo pre trénera: Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


4.kolo 12.9.2015

TJ Sokolovce - TJ Slovan Koplotovce 8:0 (6:0)

Góly: Škoda M.(11.,17.), Fano S.(20., 36.), Bělunek D.(22.), Urban M.(27.), Miškech F.(11m, 31.), Táborský A.(40.)

Rozhodcovia: Balážiková

Počet divákov: 50

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Šošovička M.(51.Koštrna M.)- Polačik M., Konečný K., Kyjakova V., Polačiková V., Konečný S., Konečná S., Baláž D., Masaryk M., Švikruha A., Pisarik M.(C)

Náhradníci: Koštrna M., Sulka R.

Slovo pre trénera: Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


3.kolo 05.9.2015

TJ Slovan Koplotovce - TJ Bojničky 0:9 (0:5)

Góly: Hrica A.(14., 22.), Kadlečík P.(21.vlastný), Nemec P.(32.), Harský P.(33., 63.), Rizek L.(40., 43., 45.)

Rozhodcovia: Polačik Patrik

Počet divákov: 20

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Šošovička M., Kadlečík P., Aliova S., Ali A.), Malik M., Polačik M.(C), Konečný K., Kyjakova V., Polačiková V., Konečný S.(36.Sulka R.), Konečná S.

Náhradníci: Zámečník A., Baláž D., Sulka R.

Slovo pre trénera: Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


2.kolo 29.8.2015

OFK Malženice - TJ Slovan Koplotovce 13:0 (6:0)

Góly: Križan K.(4.), Bebjak T.(15., 24., 57.), Čačala M.(22.), Silný D.(25., 54.), Kumančík J.(27., 69.), Maruna T.(37.), Závodný R.(44., 61., 70.)

Rozhodcovia: Köppl M.-Jurena M.

Počet divákov: 30

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Šošovička M., Kadlečík P., Aliova S., Ali A.(65.Zámečník A.), Malik M.(65.Baláž D.), Masaryk M., Polačik M., Konečný K., Kyjakova V., Schmizing S.(47.Sulka R.), Pisarik M.(C)

Náhradníci: Zámečník A., Baláž D., Sulka R.

Slovo pre trénera: Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


1.kolo 22.8.2015

ŠK 2011 Pečeňady - TJ Slovan Koplotovce 0:3, kontumácia v prospech hostí


 
 

FUTBAL MUŽI: VII.LIGA-ALNA- KOPLOTOVCE V AKCIIVytlačiť
 

30.kolo 12.06.2016

TJ Družstevník Chtelnica - TJ Slovan Koplotovce 4:0 (3:0)

Góly: Tomáška R.(5.), Bogora M.(17.), Cibrín Ľ.(44.), Bílik M.(89.)

Rozhodcovia: Slíž Peter - Palkovič Martin

Počet divákov: 75

ŽK: Suchán F.(58.) - Schmizing E.(38.), Lackovič M.(63.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Konečný M.- Lackovič P., Škreňo J., Volko Ľ., Strnisko P., Peťovský M., Tajber M. (C),  Schmizing E., Kováč M., Zámečník J.(29.Lackovič M.), Halas P.(76.Bališ I.),

Náhradníci: Bališ I., Lackovič M.

Slovo o zápase: žiadny komentár


29.kolo 05.06.2016

TJ Slovan Koplotovce - TJ Slovan Ostrov 3:2 (0:1)

Góly: Kyjak M.(53.), Kováč M.(64.), Halas P.(85.) - Mitošinka S.(35.), Svetlík M.(89.)

Rozhodcovia: Ondriga Daniel - Greguška Matej, Paulovič Peter (delegát zápasu)

Počet divákov: 100

ŽK: Kyjak M.(57.), Hauliš R.(61.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Poláčik D.- Strnisko P., Hauliš R.(78.Zámečník J.), Kyjak M.(C), Škreňo J., Volko Ľ., Peťovský M., Kováč M., Halas P., Lackovič P., Bališ I.(46.Schmizing E.) 

Náhradníci: Schmizing E., Konečný M., Pavlák M., Zámečník J., Vančo M.

Slovo o zápase: žiadny komentár


28.kolo 10.06.2016

OTJ Banka - TJ Slovan Koplotovce 2:6 (1:1)

Góly: Burzík M.(20.,52.) - Kyjak M.(41.,70.), Škreňo J.(54.), Tajber M.(66.,76.), Peťovský M.(85.)

Rozhodcovia: Tománek Adrián - Gabriel František, Jurena Miloslav

Počet divákov: 50

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Konečný M.- Kyjak M.(C), Škreňo J., Peťovský M., Halas P., Zámečník J.(76.Bališ I.), Močol M., Tajber M., Lackovič M., Strnisko P., Schmizing E.

Náhradníci: Bališ I., Minárik J.

Slovo o zápase: žiadny komentár


27.kolo 22.05.2016

TJ Slovan Koplotovce - TJ Madunice 6:3 (3:2)

Góly: Kováč M.(9.,72.11m), Peťovský M.(36.), Tajber M.(39., 82.), Lackovič M.(90.)- Chalány J.(25.,69.), Rusnáčik M.(33.)

Rozhodcovia: Kolena Peter - Balážiková Renáta, Šeller Peter (delegát zápasu)

Počet divákov: 100

ŽK: Lackovič M.(23.) - Hyben L.(88.)

ČK: Tajber M.(88.) - úmyselné prudké sotenie protihráča v prerušenej hre

TJ Slovan Koplotovce: Poláčik D.- Strnisko P., Kyjak M.(C), Škreňo J., Volko Ľ., Pavlák M.(83.Bališ I.), Tajber M., Peťovský M., Kováč M., Halas P.(90.Hauliš R.), Lackovič M.

Náhradníci: Hauliš R., Bališ I., Konečný M., Schmizing E., Zámečník J.

Slovo o zápase: žiadny komentár


26.kolo 15.05.2016

OFK Kľačany - TJ Slovan Koplotovce 0:1 (0:1)

Góly: Lackovič M.(31.)

Rozhodcovia: Bačik Ľubomír

Počet divákov: 50

ŽK: Mikuš J.(77.)-Volko Ľ.(75.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Poláčik D.- Strnisko P., Lackovič M., Kyjak M.(C), Škreňo J., Volko Ľ., Pavlák M., Tajber M., Kováč M., Bališ P., Halas P.(61.Bališ I.)

Náhradníci: Konečný M., Hauliš R., Bališ I., Schmizing E.

Slovo o zápase: žiadny komentár


25.kolo 08.05.2016

TJ Slovan Koplotovce - OŠK Dubovany 3:1 (2:1)

Góly: Kováč M.(19.,36.), Tajber M.(59.) - Bubák M.(4.)

Rozhodcovia: Sliž Peter - Ševčík Štefan

Počet divákov: 60

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Poláčik D.(46.Konečný M.)- Strnisko P., Kyjak M.(C), Škreňo J.(82.Zámečník J.), Volko Ľ., Pavlák M., Peťovský M., Tajber M., Kováč M., Lackovič M.,  Halas P.(57.Hauliš R.)

Náhradníci: Konečný M., Zámečník J., Hauliš R., Bališ I.

Slovo o zápase: žiadny komentár


24.kolo 01.05.2016

OFK Ratnovce - TJ Slovan Koplotovce 5:4 (3:2)

Góly: Boďo M.(3.), Šiška T.(17.,11m), Petrík A.(44.), Bílik M.(62., 81.11m) - Tajber M.(38.), Kováč M.(43.), Lackovič M.(47.), Bališ I.(90.)

Rozhodcovia: Tomašovič Juraj

Počet divákov: 87

ŽK: Kopal H.(68.), Bílik M.(90.)-Slovák O.(17.), Lackovič M.(80.), Kyjak M.(85.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Poláčik D.- Strnisko P., Peťovský M., Volko Ľ., Tajber M.(C), Kováč M., Bališ P., Lackovič M., Halas P., Slovák O.(67.Bališ I.), Kyjak M.

Náhradníci: Zámečník J., Bališ I.

Slovo o zápase: žiadny komentár


23.kolo 23.04.2016

TJ Slovan Koplotovce - TJ Družstevník Šterusy 4:0 (2:0)

Góly: Tajber M.(13.), Kováč M.(29.), Bališ P.(47.,87.)

Rozhodcovia: Jurena Miloslav-Vyskoč Andrej, Tóth Miloš

Počet divákov: 40

ŽK: Majka R.(76.)- Palkech M.(76.), Gvizd M.(80.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Poláčik D.- Strnisko P., Pavlák M.(75.Bališ I.), Peťovský M., Volko Ľ., Brestovanský Ľ.(16.Schmizing E.), Tajber M.(C), Kováč M., Majka R.(81.Halas P.), Bališ P., Lackovič M.

Náhradníci: Bališ I., Schmizing E., Zámečník J., Škreňo J., Halas P.

Slovo o zápase: žiadny komentár


22.kolo 17.04.2016

TJ Družstevník Dolný Lopašov - TJ Slovan Koplotovce 8:0 (2:0)

Góly: Škreňo(vlastný, 21.), Masárik J.(32.), Hornák P.(55.,57.), Mačica T.(74.,82.,83.), Lukáč A.(85.)

Rozhodcovia: Krivošík Peter - Gabriel František

Počet divákov: 300

ŽK: Lukáč A.(78.) - Bališ I.(11.), Strnisko P.(32.), Lackovič M.(45.), Kyjak M.(56.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: !!Kyjak M.(C)!!- Lackovič P., Strnisko P., Volko Ľ., Pavlák M., Bališ I.  (46.Zámečník J.), Kováč M., Škreňo J., Tajber M., Peťovský M., Lackovič M.

Náhradníci: Zámečník J., Halas P.

Slovo o zápase: žiadny komentár


21.kolo 10.04.2016

TJ Slovan Koplotovce - TJ Družstevník Šípkové 6:0 (3:0), súper pricestoval s desiatimi hráčmi

Góly: Lackovič M.(15.,69.,74.), Volko Ľ.(18.), Tajber M.(26.), Peťovský M.(78.)

Rozhodcovia: Šéry Peter

Počet divákov: 50

ŽK: Schmizing E.(39.)- Braško M.(19.), Kusý J.(29.), Puvák M.(58.), Šalát L.(90.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Poláčik D.(73.Konečný M.)- Bališ I., Schmizing E.(66.Lackovič P.), Kyjak M.(C), Kováč M., Škreňo J., Tajber M., Peťovský M., Lackovič M., Volko Ľ.(60.Zámečník J.), Majka R.

Náhradníci: Minárik J., Močol M., Pavlák M., Vančo M., Konečný M., Zámečník J., Lackovič P.

Slovo o zápase: žiadny komentár


20.kolo 03.04.2016

TJ Bojničky - TJ Slovan Koplotovce 3:2 (0:1)

Góly: Kubíček T.(51.,89.), Pavelka Miroslav(84.) - Kováč M.(7., 11m), Tajber M.(66.)

Rozhodcovia: Borovský Miloš - Polačik Patrik

Počet divákov: 60

ŽK: Kubíček T.(24.), Pavelka Miroslav(74.) - Majka R.(60.), Halas P.(61.), Pavlák M.(80.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Poláčik D.- Pavlák M., Schmizing E., Kyjak M.(C), Lackovič P., Halas P., Kováč M., Tajber M., Peťovský M., Lackovič M., Volko Ľ.(52.Majka R.)

Náhradníci: Majka R., Bališ I., Močol M.

Slovo o zápase: žiadny komentár


19.kolo 26.03.2016

TJ Slovan Koplotovce - TJ Družstevník Trakovice 2:1 (1:0)

Góly: Volko Ľ.(22.), Lackovič M.(86.) - Janovič F.(50.)

Rozhodcovia: Bunček Ladislav - Zahurančík Miroslav

Počet divákov: 35

ŽK: Lackovič P.(66.)- Hlatký M.(59.), Janovič F.(62.), Ballek P.(87.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Burcl M.- Pavlák M., Kyjak M.(C), Lackovič P., Slovák O., Kováč M., Halas P., Tajber M., Peťovský M., Lackovič M.(89.Schmizing E.), Volko Ľ.(64.Bališ P.)

Náhradníci: Schmizing E., Zámečník J., Bališ P., Pisarik A.

Slovo o zápase: žiadny komentár


18.kolo 19.03.2016

TJ Slovan Koplotovce - ŠK 2011 Pečeňady 0:1 (0:0)

Góly: Daniška V.(70.)

Rozhodcovia: Kravárik Jaroslav-Haring Michal, Matejkovič Tomáš

Počet divákov: 50

ŽK: Lackovič P.(90.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Burcl M.- Pavlák M.,Bališ I., Kyjak M.(C), Lackovič P., Kováč M., Halas P., Močol M., Peťovský M., Lackovič M., , Volko Ľ.,

Náhradníci: Schmizing E., Zámečník J., Poláčik D., Tajber M.

Slovo o zápase: žiadny komentár


17.kolo 13.03.2016

OŠK Veselé - TJ Slovan Koplotovce 2:0 (0:0)

Góly: Gula T.(58.), Krajčo D.(65.); Gula T. nepremenil v 89.minúte pokutový kop

Rozhodcovia: Ševčík Štefan - Tóth Miloš

Počet divákov: 50

ŽK: Gula T.(43.), Bartovic K.(60.)- Lackovič P.(39.), Pavlák M.(42.), Slovák O.(44.), Kyjak M.(87.), Volko Ľ.(89.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V.- Kyjak M.(C), Lackovič P., Kováč M., Halas P., Tajber M., Pavlák M., Peťovský M., Volko Ľ., Bališ I.(77.Schmizing E.), Slovák O.

Náhradníci: Zámečník J., Schmizing E., Minárik J.

Slovo o zápase: žiadny komentár


16.kolo 05.03.2016

TJ Slovan Koplotovce - OŠK Prašník 1:0 (0:0)

Góly: Lackovič M.(36.)

Rozhodcovia: Bačík Ľubomír-Hutta Daniel, Bunček Ladislav

Počet divákov: 85

ŽK: Bališ I.(51.), Mišech V.(66.)- Kurňavka P.(6.), Obuch M.(25.), Konkuš L.(55.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V.- Kyjak M.(C), Lackovič P., Kováč M., Halas P., Tajber M., Lackovič M., Pavlák M., Peťovský M., Volko Ľ., Bališ I.

Náhradníci: Zámečník J., Minárik J., Hauliš R., Vančo M.

Slovo o zápase (Peter Poláčik): Prvý polčas hrali naši futbalisti po vetre. Súper bránil s ôsmymi hráčmi, čo nám robilo veľké problémy. Stopéri súpera hrali na hranici tvrdosti, čo si nakopnutým kolenom odniesol Marek Tajber. Druhý polčas bol vyrovnanejší, hostia posledných 20 minút nás aj s pomocou vetra zatlačili ku našej bráne. Vyzdvihnúť by som chcel kolektívny výkon našich hráčov a taktiež fakt, že Viliam Mišech nedostal gól už 694 minút a taktiež, že toto víťazstvo bolo 13 v poradí.


15.kolo 15.11.2015

TJ Slovan Koplotovce - TJ Družstevník Chtelnica 4:0 (0:0)

Góly: Kováč M.(54.), Pokryvka P.(58.), Tajber M.(70.), Lackovič M.(71.)

Rozhodcovia: Chudý Michal-Chudják Matej, Monček Lubomír

Počet divákov: 100

ŽK: Tajber M.(66.)- Bílik M.(61.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V.(C)- Bališ P., Kyjak M., Minárik J.(85.Zámečník J.), Lackovič P., Kováč M., Halas P., Tajber M., Miklovič R., Pokryvka P.(76.Pikna M.), Lackovič M.(76. Majka R.)

Náhradníci: Pikna M., Zámečník J., Majka R., Slovák O.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


14.kolo 07.11.2015

TJ Slovan Ostrov - TJ Slovan Koplotovce 0:2 (0:0)

Góly: Tajber M.,(76.), Pokryvka P.(79.)

Rozhodcovia: Krist Peter, Ševčík Karol, Koberčík František

Počet divákov: 100

ŽK: Kabát P.(56.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V., Kyjak M.(C), Minárik J., Lackovič P., Kováč M., Halas P., Tajber M., Pokryvka P., Lackovič M., Bališ P., Vančo M.

Náhradníci: Pikna M., Majka R., Hlavna M.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


13.kolo 01.11.2015

TJ Slovan Koplotovce - OTJ Banka 5:0 (1:0)

Góly: Kováč M.(22.), Lackovič M.(48.), Miklovič R.(62.), Pokryvka P.(65.), Mišech V.(76.,11m)

Rozhodcovia: Borovský Miloš-Polačik Patrik

Počet divákov: 80

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V.- Kyjak M.(C), Minárik J.(82.Majka R.), Lackovič P., Strnisko P., Kováč M., Halas P., Tajber M., Miklovič R., Pokryvka P., Lackovič M.(65 Hlavna M.)

Náhradníci: Pikna M., Zámečník J., Majka R., Bališ P., Hlavna M., Konečný M.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


12.kolo 25.10.2015

TJ Madunice - TJ Slovan Koplotovce 0:1 (0:0)

Góly: Lackovič M.(48.)

Rozhodcovia: Hrudík Juraj-Köppl Martin, Bačik Ľubomír, delegát stretnutia Očkovský Jaroslav

Počet divákov: 220

ŽK: Mesároš T.(75.)- Lackovič P.(86.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V., Pokryvka P., Minárik J., Lackovič P., Strnisko P.(C), Bališ P., Kováč M., Halas P., Tajber M.(61.Pikna M.), Miklovič R., Lackovič M.

Náhradníci: Pikna M., Vančo M., Ondriga J., Zámečník J.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


11.kolo 17.10.2015

TJ Slovan Koplotovce - OFK Kľačany 1:0 (1:0)

Góly: Strnisko P.(24.)

Rozhodcovia: Zahurančík Marián, Zahurančík Miroslav, Jančovič Martin (delegát: Kuchara Karol)

Počet divákov: 80

ŽK: Hlavna M.(34.), Kyjak M.(64.), Bališ P.(90.) - Gula M.(40.), Garaj L.(45.), Šudý A.(80.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V.- Minárik J., Kyjak M.(C), Lackovič P., Strnisko P., Kováč M.(86.Bališ P.), Halas P.(79.Majka R.), Tajber M., Miklovič R., Lackovič M.(77.Pikna M.), Hlavna M.(90. Pokryvka P.)

Náhradníci: Bališ P., Pikna M., Majka R., Pokryvka P.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


10.kolo 11.10.2015

OŠK Dubovany - TJ Slovan Koplotovce 0:2 (0:0)

Góly: Lackovič P.(70.), Pikna M.(88.)

Rozhodcovia: Gabriel František

Počet divákov: 50

ŽK: žiadna

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V., Minárik J., Kyjak M.(C), Lackovič P., Strnisko P., Kováč M., Halas P.(60.Lackovič M.), Tajber M., Pikna M., Miklovič R., Bališ P.

Náhradníci: Lackovič M., Majka R., Hlavna M., Pokryvka P.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


9.kolo 4.10.2015

TJ Slovan Koplotovce - OFK Ratnovce 3:1 (3:1)

Góly: Bališ P.(2.), Miklovič R.(19.), Lackovič M.(38.) - Petrík A.(26.)

Rozhodcovia: Kravárik Jaroslav

Počet divákov: 100

ŽK: Minárik J.(41.), Kyjak M.(54.), Hlavna M.(75.) - Stachura J.(38.), Pulman J.(69.)

ČK: Pulman J.(75., po 2 ŽK)

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V.- Minárik J., Kyjak M.(C), Lackovič P., Strnisko P., Kováč M.(55.Pikna M.), Halas P.(79.Majka R.), Tajber M., Miklovič R., Bališ P.(66.Hlavna M.), Lackovič M.

Náhradníci: Pikna M., Majka R., Zámečník J., Hlavna M.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


8.kolo 26.9.2015

TJ Družstevník Šterusy - TJ Slovan Koplotovce 0:7 (0:6)

Góly: Lackovič M.(1.), Bališ P.(5.,13.), Tajber M.(12.), Lackovič P.(30.), Halas P.(34.), Majka R.(80.)

Rozhodcovia: Köppl M- Šige J.

Počet divákov: 100

ŽK: Pikna M.(41.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V., Minárik J.(66.Slovák O.), Kyjak M.(C), Lackovič P., Strnisko P., Kováč M.(53.Majka R.), Halas P., Tajber M., Miklovič R., Bališ P.(60.Pikna M.), Lackovič M.

Náhradníci: Slovák O., Pikna M., Majka R., Konečný M.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


7.kolo 20.9.2015

TJ Slovan Koplotovce - TJ Družstevník Dolný Lopašov 1:0 (0:0)

Góly: Pokryvka P.(81.)

Rozhodcovia: Čvirik Vladimír

Počet divákov: 55

ŽK: Halas P.(42.) - Beblavý M.(40.), Lenghart L.(81.)

ČK: nikto

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V.- Minárik J., Kyjak M.(C), Lackovič P., Strnisko P., Kováč M., Halas P.(46.Pokryvka P., 84.Majka R.), Tajber M., Miklovič R., Bališ P.(66.Pikna M.), Lackovič M.

Náhradníci: Slovák O., Pikna M., Zámečník J., Pokryvka P., Majka R.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


6.kolo 13.9.2015

TJ Družstevník Šípkové - TJ Slovan Koplotovce 1:2 (1:1)

Góly: Andrísek T.(39.) - Halas P.(18.), Tajber M.(64.)

Rozhodcovia: Haring M.- Fujala P.

Počet divákov: 50

ŽK: Kyjak M.(41.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V., Minárik J., Kyjak M.(C), Lackovič P., Strnisko P., Kováč M., Halas P. (90.Zámečník J.), Majka R.(56.Pikna M.), Tajber M., Lackovič M., Bališ P.(89.Slovák O.)

Náhradníci: Pikna M., Slovák O., Zámečník J.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


5.kolo 16.8.2015

TJ Slovan Koplotovce - TJ Bojničky 1:0 (0:0)

Góly: Kováč M.(80., 11m)

Rozhodcovia: Matejkovič T. - Ševčík K.

Počet divákov: 35

ŽK: Kováč M. (13.), Pokryvka P.(18.), Mišech V.(62.), Pikna M.(71.) - Šesták M.(66.), Pavelka Marek(81.), Kubíček T.(84.),

ČK: Václavík J.(87.)

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V.- Minárik J., Kyjak M.(C), Lackovič P., Strnisko P. (82.Majka R.), Kováč M., Halas P., Tajber M., Miklovič R., Pokryvka P. (27.Pikna M.), Lackovič M.

Náhradníci: Pikna M., Majka R., Hlavna M., Slovák O.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


4.kolo 23.8.2015

TJ Družstevník Trakovice - TJ Slovan Koplotovce 0:1 (0:1)

Góly: Pokryvka P. (29.)

Rozhodcovia: Tomašovič J.- Bartko B. (delegát Očkovský J.)

Počet divákov: 53

ŽK: Janovič M.(84.), Ščasnovič M. (86.) - Strnisko P.(18.), Miklovič R.(64.), Lackovič M.(67.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V., Kyjak M.(C), Lackovič P., Minárik J.(82.Pikna M.), Strnisko P., Kováč M., Tajber M., Miklovič R.(89.Majka R.), Halas P., Lackovič M., Pokryvka P.

Náhradníci: Pikna M., Majka R.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


3.kolo 23.8.2015

ŠK 2011 Pečeňady - TJ Slovan Koplotovce 4:1 (2:1), hralo sa vo Veľkých Kostoľanoch

Góly: Miškolci R. (5.,39. 11m), Ondrášik T.(65.), Chudý T. (75.) - Lackovič M. (34.)

Rozhodcovia: Tománek-Zárecký

Počet divákov: 100

ŽK: Ondrášik T.(51.), Adamčík M. (56.), Gergely P.(68.) - Miklovič R.(35.), Strnisko P.(49.)

ČK: žiadna

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V., Slovák O., Miklovič R., Kováč M., Kyjak M.(C), Pikna M., Halas P., Pokryvka P., Majka R.(69.Minárik J.), Strnisko P., Lackovič M.

Náhradníci: Minárik J., Schmizing E.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


2.kolo 16.8.2015

TJ Slovan Koplotovce - OŠK Veselé 2:4 (2:2)

Góly: Kováč M.(16., 11m), Pokryvka P.(26.) - Bokor Z.(8.), Klúčovský M.(14.), Krajčo M.(52.), Masár M.(90.)

Rozhodcovia: Ševčík - Šarvaic

Počet divákov: 50

ŽK: Minárik J.(67.), Tajber M.(79.) - Klúčovský M.(53.), Krajčo M.(66.), Michalčík T.(72.)

TJ Slovan Koplotovce: Mišech V.- Slovák O., Miklovič R., Minárik J., Lackovič P., Kováč M.(83.Majka), Kyjak M.(C), Pikna M.(62.Strnisko P.), Tajber M., Halas P., Pokryvka P.

Náhradníci: Majka R., Strnisko P., Konečný M.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


1.kolo 8.8.2015
OŠK Prašník: TJ Slovan Koplotovce 4:2 (3:0)

Góly: Pašmík (34.,40.), Kazík (44.), Grivalský (88.) - Tajber (57.,84. 11m)

Rozhodcovia: Likavec-Chudják, Matejkovič

Počet divákov: 65

ŽK: Bielik O.(84.), Pašmík J.(70.) - Lackovič M.(64.)

ČK: Kubík P.(OŠK Prašník, 64.)

TJ Slovan Koplotovce: Burcl M.- Pikna M.(46.Slovák O.), Strnisko P., Miklovič R., Lackovič P., Kováč M., Kyjak M.(C), Tajber M., Lackovič M., Halas P., Pokryvka P.

Náhradníci: Slovák O., Schmizing E., Konečný M.

Slovo pre trénera (Stanislav Šoka): Tréner nedal žiadny komentár ku zápasu


 
 

GIVOVA III.B TRIEDA: Výsledkový servis (22.kolo)Vytlačiť
 

14.06.2015 17:20
TJ Slovan Koplotovce - FK Šulekovo B 11:1(4:0)

Góly: 7.Pikna, 15.,60.,75.,80.Tajber, 28.Kyjak, 40.,54., 78. Kováč, 83.,87.Pokryvka - 48.Žemla

Rozhodca: Čvirik Vladimír-Polačik Patrik

Zostava domáci: Konečný(C), Slovák, Lackovič, Pikna, Minárik, Bališ, Tajber, Kováč, Kyjak, Baláž, Pokryvka

Striedali: 58. Hlavna (Kyjak), 69.Ondriga(Lackovič), 75.Prokop(Baláž)

Zostava hostia: Tvrdý, Polakovič, Šéry Peter, Krivda, Štefančík, Miklovič(C), Vavruš, Magulic, Bihári, Žemla, Šéry Denis

Striedal: 63.Šéry Vladimír(Krivda)

Ostatné zápasy 22.kola:

TJ Kočín - Lančár 4:0 TJ Družstevník Pastuchov
TJ Družstevník Žlkovce 2:2 OŠK Horné Otrokovce
TJ Sokolovce 6:2 OŠK Merašice
TJ Družstevník Šterusy 9:2 OŠK Moravany nad Váhom
TJ Družstevník Nižná 3:2 OŠK Horné Trhovište

 


06.06.2015 17:00
TJ Družstevník Pastuchov - TJ Slovan Koplotovce 3:1(2:0)

Góly: 15.Lukáčik, 19.Koutný O., 57.Blšťák - 50.Bališ P.

Rozhodca: Jordanov Peter-Šéry Peter

Zostava domáci: Minarovič, Rolinec, Koutný O., Mrlík, Reizinger, Lukáčik, Blšťák, Gunda, Koutný D.(C), Valko(ŽK), Oravec(ŽK)

Striedal: 67. Ryba (Valko)

Zostava hostia: Konečný, Pikna, Bališ P., Škreňo, Tajber(ŽK), Kováč, Minárik, Vančo, Schmizing, Kyjak (C,ŽK), Zámečník

Striedal: 46.Poláčik(Konečný)

Ostatné zápasy 21.kola:

OŠK Moravany nad Váhom 4:4 TJ Družstevník Nižná
OŠK Horné Trhovište 3:0 TJ Družstevník Žlkovce
OŠK Horné Otrokovce 4:1 TJ Sokolovce
OŠK Merašice 0:3 TJ Kočín - Lančár
FK Šulekovo 2:2 TJ Družstevník Šterusy


30.05.2015 17:00
TJ Slovan Koplotovce - OŠK Merašice 3:2(3:0)

Góly: 34.Tajber, 39.Minárik, 43.Bališ I. - 48.Polakovič, 77.Biščiak

Rozhodca: Zahurančík Marián-Zahurančík Miroslav

Zostava: Poláčik, Pikna, Bališ P., Škreňo, Lackovič, Majka, Tajber(c), Kováč, Hauliš, Minárik, Bališ I.

31.05.2015 17:00
OŠK Horné Trhovište 1:0 OŠK Moravany nad Váhom

TJ Družstevník Nižná 5:0 FK Šulekovo

TJ Družstevník Šterusy 1:2 TJ Družstevník Pastuchov

TJ Kočín - Lančár 2:4 OŠK Horné Otrokovce

TJ Družstevník Žlkovce 2:3 TJ Sokolovce


Horné Otrokovce – Koplotovce 3:4 (2:1)
Góly: 7. M. Antal (z pen), 14. a 49. Halas – 37. Bališ, 61. Tajber, 70. Lackovič, 85. Pokryvka

Slovo trénera (Stanislav Šoka): Horné Otrokovce vstúpili do zápasu penaltou, ktorú im daroval rozhodca Šarvaic. A nezostalo iba pri penalte, ale rozhodca predviedol i kopec nepresných verdiktov v náš neprospech. Zápas, v ktorom naši chlapci chceli spečatiť postup, bol plný zvratov (o čom svedčí i sedem strelených gólov).

Hoci sme po 14 minútach prehrávali už 2:0, kontaktný gól strelený Patrikom Bališom nás naštartoval. Polčas skončil výsledkom 2:1. Hneď po prestávke sme však inkasovali, no ani tento gól nás nedokázal zlomiť. Po prestriedaní sa naši chlapci vyšpičkovali  k lepšiemu výkonu a gólmi Tajbera a Lackoviča vyrovnali. Pár minút pred koncom zápasu Bališ vystrelil, domáci brankár iba loptu vyrazil. Lopta sa dostala na kopačku Pokryvku a ten volejom prestrelil domáceho brankára. Za obrovskej radosti hráčov i našich fanúšikov naši futbalisti udržali do konca zápasu vedenie a týmto víťazstvom sme spečatili 3 kolá pred koncom súťaže historický postup.

Po skončení zápasu si hráči i realizačný tím vychutnali dúšky postupového šampanského a nášmu prezidentovi sa okrem červenej karty od rozhodcu ušla aj studená sprcha, ktorá ho určite po predvedenom výkone neschladila, ale naopak zahriala. Už o malú chvíľu sa ocitol nad hlavami hráčov a fanúšikov. Všetci hráči si za predvedený výkon a bojovnosť zaslúžia najvyššie hodnotenie - 10 bodov.

Zostava: Konečný, Pikna, Škreňo, Lackovič, Minárik, Majka, Tajber, Kováč, Kyjak, Bališ P., Pokryvka

Striedali: Bališ I., Hauliš

 

Ostatné zápasy 19.kola:

 

Žlkovce – Moravany 1:1 (0:1)
Góly: 76. Hrnčár – 33. Šilhan

Šulekovo B – Horné Trhovište 5:1 (2:0)
Góly: 13. a 24. Trávniček, 47. Šery, 60. Žemla, 61. Miklovič – 63. Volko

Pastuchov – Nižná 2:3 (1:3)
Góly: 39. Osuský, 63. Koutný – 12. Michalička, 25. Porubský, 45. Magnus

Merašice – Šterusy 0:0

Sokolovce – Kočín – Lančár 0:0

 


 

Koplotovce – Sokolovce 5:3
Góly: 36. a 56. Tajber (prvý z pen), 64. a 87. Kováč, 48. Bališ – 58. Jašík, 61. Polák, 78. Velič
ČK: 27. Stredák (Sokolovce)

Rozhodca stretnutia: Jančovič

Slovo trénera (Stanislav Šoka): Sokolovce u vedúceho družstva nastúpili odhodlane a zo začiatku zápasu sa hralo prevažne medzi šesťnástkami. Po necelej polhodine stretnutia si neudržal nervy na uzde hráč hostí Stredák a bol vylúčený. Domáci futbalisti mali od tohto momentu navrh. Po faule a nariadení pokutového kopu sa domáci ujali vedenia.

V druhom polčase domáci zvýšili svoje vedenie na 3:0. Hosťom sa po dvoch vydarených brejkoch znížili na prijateľných 3:2. To sa nepáčilo Kováčovi, ktorý prestrelil hosťujúceho brankára Fana. Avšak aj na tento gól hostia odpovedali. Následne bola hra nervózna a domácich upokojil až v samom závere Kováč. Zvyšné minúty sa už iba dohrávali.

 


 

17.kolo Kočín–Lančár – Koplotovce 1:3 (0:2)
Góly: 84. Pavlíček – 15. Kováč, 18. a 75. Minárik

Slovo trénera (Stanislav Šoka): Futbalisti TJ Slovan Koplotovce vycestovali na zápas autobusom aj s početným zastúpením svojich verných fanúšikov, ktorí vytvorili na štadióne Interu takmer domáce prostredie.

Po perfektnom centri Tajbera z pravej strany hlavou zakončil Minárik a Koplotovce sa ujali vedenia 0:1. Na 0:2 zvýšil dorážkou po brankárom vyrazenej strele Kováč a tretí gól pridal opäť Minárik. Za stavu 0:3 hráči Koplotoviec kontrolovali hru a hrali na istotu. Pred koncom zápasu znížil na konečných 1:3 hráč domácich Pavlíček. Ku veľmi slušnému zápasu sa pričinil svojim výkonom i rozhodca Zárecký.

Zostava s hodnotením (0-najhorší, 10-najlepší): Konečný(7,5), Pikna(7), Slovák (6,5), Lackovič(7), Škreňo(8,0), Tajber(8,5), Kováč(7,5), Majka(6,0), Bališ(6,0), Minárik(7,5), Pokryvka (7,5)

Striedali: Vančo, Zámečník

16.kolo Žlkovce – Koplotovce 1:4 (1:4)

Góly: 45. Kubiš (pen) – 14. a 19. Pokryvka, 33. Tajber, 44. Bališ

15.kolo Koplotovce – Šterusy 5:0 (4:0)
Góly: 7. Majka, 8. Kováč, 9. Pokryvka, 18. Bališ, 74. Tajber

14.kolo Nižná - Koplotovce 1:3 (0:1)
Góly: 56. Janega - 31. Tajber, 50. Kyjak, 59. Kováč

13.kolo Koplotovce – Horné Trhovište 3:1 (1:1)
Góly: 70. a 90. Tajber, 42. Kováč - 35. Volko

12.kolo Moravany – Koplotovce 1:7 (0:3)
Góly: 81. I. Paulovič - 9. Pokryvka, 28.,68. a 82.Bališ, 30. a 88. Tajber, 70. Kováč


 
 

28.03.2015 TJ Slovan Koplotovce - FK Šulekovo B 5:0 (1:0) Vytlačiť
 

Naši futbalisti nastúpili v sobotu 28.03.2015 na prípravné futbalové stretnutie. Súperom boli futbalisti FK Šulekovo "B", účastníka GIVOVA III.TRIEDA SKUPINA B ObFZ Trnava (4. miesto).

TJ Slovan Koplotovce - FK Šulekovo "B" 5:0(1:0)

Góly: Kyjak (2x), Kováč(2x), Bališ

Zostava TJ Slovan Koplotovce:

Burcl - Schmizing, Pokrývka, Minárik, Pikna- Majka, Kováč, Slovák, Kyjak- Konečný

Družstvo doplnili a striedali: Bališ, Pavlovič

 

Slovo trénera(Stanislav Šoka):

TJ Slovan Koplotovce privítal v generálke pred prvým majstrovským zápasom rezervu Šulekova. Naši futbalisti mali problém s poskladaním základnej zostavy - viacerí hráči boli chorí resp. mali pracovné povinnosti. V polčase sme nastúpili iba s desiatimi hráčmi. I napriek tejto nevýhode boli v prvom polčase lepším družstvom a vďaka krásnemu gólu Kyjaka do šibenice odchádzali do kabín s jednogólovým náskokom.

Do druhého polčasu sme nastúpili už kompletní a gólmi Kyjaka,Kováča(2x) a Bališa presvedčivo vyhrali. Všetci sa už tešíme na prvý majstrovský zápas, ktorý sa uskutoční v sobotu o 15:00 v Moravanoch nad Váhom. Na tento zápas pozývame i našich fanúšikov.


 
 

21.03.2015 TJ Družstevník Pastuchov - TJ Slovan Koplotovce 3:1 (1:1)Vytlačiť
 

Futbalisti TJ Slovana Koplotovce nastúpili v sobotu 21.03.2015 na prípravné futbalové stretnutie, ktoré sa konalo na prírodnej tráve v Pastuchove. Súperom boli futbalisti TJ Družstevník Pastuchov, účastníka GIVOVA III.B TRIEDA ObFZ Trnava (10. miesto).

TJ Družstevník Pastuchov - TJ Slovan Koplotovce 3:1(1:1)

Góly: Pokrývka

Zostava TJ Slovan Koplotovce:

Konečný - Slovák, Škreňo, Lackovič P., Pikna- Bališ, Kováč, Pokrývka, Majka - Zámečník, Kyjak

Striedali: Lackovič M.

 

Slovo trénera(Stanislav Šoka):

Zápas v Pastuchove bol úplne odlišný, ako bol domáci zápas s Bíňovcami. Mužstvo sklamalo herne i výsledkovo. Naši viacerí hráči sklamali, čo sa vo významnej miere podpísalo i pod samotný výsledok zápasu. Nie na dobrom teréne sme kombinačne zlyhali a súper svojou bojovnosťou úplne zaslúžene pokoril vedúce družstvo tabuľky. Za Koplotovce skóroval hráč Pokrývka, za domáci dvakrát skóroval hráč Minárik a jedenkrát hráč Blšťák.


 
 

15.03.2015 TJ Slovan Koplotovce - TJ Družstevník Bíňovce 6:2(3:1)Vytlačiť
 

Futbalisti TJ Slovana Koplotovce nastúpili v nedeľu 15.03.2015 na prípravné futbalové stretnutie, ktoré sa konalo na prírodnej tráve v Koplotovciach. Súperom boli futbalisti TJ Družstevník Bíňovce, účastníka SELECT III.A TRIEDA ObFZ Trnava (5. miesto).

TJ Slovan Koplotovce - TJ Družstevník Bíňovce 6:2(3:1)

Góly: Pavlovič Peter (2x), Kováč, Lackovič, Majka, Kyjak

Zostava TJ Slovan Koplotovce:

Konečný - Pikna, Škreňo, Kyjak, Schmizing- Kováč, Tajber, Majka, Lackovič P.- Bališ, Lackovič M.

Striedali: Pavlovič Peter, Zámečník, Burcl

 

Slovo trénera(Stanislav Šoka):

Domáci hráči hrali veľmi dobre, čo potvrdzuje i konečný výsledok zápasu. Bol to veľmi kvalitný zápas a takúto úroveň zápasu (z pohľadu nasadenia i pohybu) by sme si predstavovali i v majstrovských zápasoch. Skúšali sme hráča Pavloviča Petra (Jalšové), strelca dvoch góloch, ale hosťovanie hráča sa nakoniec neuskutoční.


 
 
Položky 1-10 z 16

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad

webygroup
ÚvodÚvodná stránka