Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálne stránky obce Koplotovce

Sezóna 2015/2016

1.kolo22.8.201517:00 2.kolo29.8.201517:00
TJ Družstevník ChtelnicaTJ Sokolovce2:0 TJ BojničkyŠK 2011 Pečeňady10:1
OŠK PrašníkTJ Bojničky0:8 TJ SokolovceOŠK Prašník4:1
TJ Slovan ČerveníkŠK Dvorníky1:9 OFK MalženiceTJ Slovan Koplotovce13:0
TJ Družstevník PastuchovOFK Drahovce7:1 ŠK DvorníkyTJ Družstevník Pastuchov8:1
ŠK 2011 PečeňadyTJ Slovan Koplotovce0:3(kont.) TJ Klas Dolné TrhovišteTJ Madunice6:1
TJ Klas Dolné TrhovišteOFK Malženice2:3 FK ŠulekovoTJ Slovan Červeník0:4
TJ MaduniceFK Šulekovo4:1 OFK DrahovceTJ Družstevník Chtelnica2:1
       
3.kolo5.9.201516:00 4.kolo12.9.201516:00
ŠK 2011 PečeňadyTJ Sokolovce0:3 TJ MaduniceTJ Slovan Červeník2:3
OŠK PrašníkOFK Drahovce1:4 OFK MalženiceTJ Bojničky4:3
TJ Slovan KoplotovceTJ Bojničky0:9 TJ SokolovceTJ Slovan Koplotovce8:0
TJ Slovan ČerveníkTJ Klas Dolné Trhovište2:1 FK ŠulekovoTJ Družstevník Chtelnica1:7
TJ Družstevník ChtelnicaŠK Dvorníky3:5 ŠK DvorníkyOŠK Prašník5:0
TJ Družstevník PastuchovFK Šulekovo5:1 TJ Klas Dolné TrhovišteTJ Družstevník Pastuchov5:0
TJ MaduniceOFK Malženice2:1 OFK DrahovceŠK 2011 Pečeňady9:0
       
13.kolo15.9.201516:00 5.kolo19.9.201515:30
TJ SokolovceTJ Družstevník Pastuchov5:1 TJ BojničkyTJ Sokolovce2:1
TJ BojničkyTJ Družstevník Chtelnica4:0 TJ Slovan ČerveníkOFK Malženice1:3
ŠK DvorníkyTJ Madunice6:1 TJ Družstevník PastuchovTJ Madunice2:3
OFK DrahovceTJ Slovan Červeník4:0 TJ Družstevník ChtelnicaTJ Klas Dolné Trhovište1:1
TJ Slovan KoplotovceOŠK Prašník0:6 OŠK PrašníkFK Šulekovo3:2
ŠK 2011 PečeňadyOFK Malženice0:8 ŠK 2011 PečeňadyŠK Dvorníky0:7
FK ŠulekovoTJ Klas Dolné Trhovište0:5 TJ Slovan KoplotovceOFK Drahovce0:10
       
6.kolo26.9.201515:30 7.kolo3.10.201514:30
OFK MalženiceTJ Sokolovce1:0 TJ SokolovceOFK Drahovce2:2
ŠK DvorníkyTJ Slovan Koplotovce18:0 TJ BojničkyŠK Dvorníky0:5
FK ŠulekovoŠK 2011 Pečeňady3:1 TJ Slovan KoplotovceFK Šulekovo3:0(kont.)
TJ Klas Dolné TrhovišteOŠK Prašník5:1 ŠK 2011 PečeňadyTJ Klas Dolné Trhovište2:2
TJ Slovan ČerveníkTJ Družstevník Pastuchov7:0 OŠK PrašníkTJ Madunice3:1
OFK DrahovceTJ Bojničky3:2 TJ Družstevník ChtelnicaTJ Slovan Červeník2:1
TJ MaduniceTJ Družstevník Chtelnica4:0 TJ Družstevník PastuchovOFK Malženice2:5
       
8.kolo10.10.201514:30 9.kolo17.10.201514:00
TJ Družstevník PastuchovTJ Družstevník Chtelnica1:2 OŠK PrašníkTJ Družstevník Pastuchov7:2
TJ Slovan ČerveníkOŠK Prašník0:0 TJ Družstevník ChtelnicaOFK Malženice0:0
TJ Klas Dolné TrhovišteTJ Slovan Koplotovce10:0 TJ BojničkyTJ Klas Dolné Trhovište1:5
FK ŠulekovoTJ Bojničky1:9 TJ SokolovceFK Šulekovo0:0
ŠK DvorníkyTJ Sokolovce2:1 ŠK 2011 PečeňadyTJ Slovan Červeník0:1
OFK MalženiceOFK Drahovce4:3 TJ Slovan KoplotovceTJ Madunice0:7
TJ MaduniceŠK 2011 Pečeňady4:1 OFK DrahovceŠK Dvorníky1:1
       
10.kolo24.10.201514:00 11.kolo31.10.201514:00
TJ Družstevník PastuchovŠK 2011 Pečeňady2:3 TJ Slovan KoplotovceTJ Družstevník Pastuchov0:6
TJ Družstevník ChtelnicaOŠK Prašník2:2 TJ BojničkyTJ Slovan Červeník0:10
TJ Slovan ČerveníkTJ Slovan Koplotovce10:0 OŠK PrašníkOFK Malženice2:2
OFK DrahovceFK Šulekovo11:2 ŠK 2011 PečeňadyTJ Družstevník Chtelnica0:1
TJ Klas Dolné TrhovišteTJ Sokolovce1:0 TJ SokolovceTJ Madunice0:1
OFK MalženiceŠK Dvorníky2:1 ŠK DvorníkyFK Šulekovo3:0 (kont.hostia nepricestovali)
TJ MaduniceTJ Bojničky2:0 OFK DrahovceTJ Klas Dolné Trhovište1:2
       
12.kolo7.11.201513:30 14.kolo19.3.201615:00
OŠK PrašníkŠK 2011 Pečeňady6:1 TJ SokolovceTJ Družstevník Chtelnica0:3
TJ Družstevník ChtelnicaTJ Slovan Koplotovce9:0 TJ BojničkyOŠK Prašník3:0
TJ Klas Dolné TrhovišteŠK Dvorníky2:4 ŠK DvorníkyTJ Slovan Červeník3:1
TJ Družstevník PastuchovTJ Bojničky7:0 OFK DrahovceTJ Družstevník Pastuchov7:0
TJ Slovan ČerveníkTJ Sokolovce1:0 TJ Slovan KoplotovceŠK 2011 Pečeňady0:7
OFK MalženiceFK Šulekovo10:0 OFK MalženiceTJ Klas Dolné Trhovište0:4
TJ MaduniceOFK Drahovce1:0 FK ŠulekovoTJ MaduniceFK Šulekovo odhlásené zo súťaže
       
15.kolo26.3.201615:00 16.kolo2.4.201615:30
ŠK 2011 PečeňadyTJ Bojničky1:1 TJ SokolovceŠK 2011 Pečeňady3:2
OŠK PrašníkTJ Sokolovce1:2 OFK DrahovceOŠK Prašník0:0
TJ Slovan KoplotovceOFK Malženice0:3 TJ BojničkyTJ Slovan Koplotovce8:0
TJ Družstevník PastuchovŠK Dvorníky3:0 TJ Klas Dolné TrhovišteTJ Slovan Červeník0:1
TJ MaduniceTJ Klas Dolné Trhovište0:2 ŠK DvorníkyTJ Družstevník Chtelnica1:0
TJ Slovan ČerveníkFK ŠulekovoFK Šulekovo odhlásené zo súťaže FK ŠulekovoTJ Družstevník PastuchovFK Šulekovo odhlásené zo súťaže
TJ Družstevník ChtelnicaOFK Drahovce1:2 OFK MalženiceTJ Madunice2:3
       
17.kolo9.4.201615:30 18.kolo16.4.201616:00
TJ Slovan ČerveníkTJ Madunice2:0 TJ SokolovceTJ Bojničky3:0
TJ BojničkyOFK Malženice9:1 OFK MalženiceTJ Slovan Červeník0:4
TJ Slovan KoplotovceTJ Sokolovce1:9 TJ MaduniceTJ Družstevník Pastuchov1:3
TJ Družstevník ChtelnicaFK ŠulekovoFK Šulekovo odhlásené zo súťaže TJ Klas Dolné TrhovišteTJ Družstevník Chtelnica3:1
OŠK PrašníkŠK Dvorníky2:3 FK ŠulekovoOŠK PrašníkFK Šulekovo odhlásené zo súťaže
TJ Družstevník PastuchovTJ Klas Dolné Trhovište0:2 ŠK DvorníkyŠK 2011 Pečeňady3:2
ŠK 2011 PečeňadyOFK Drahovce1:1 OFK DrahovceTJ Slovan Koplotovce14:0
       
19.kolo23.4.201616:00 20.kolo30.4.201616:00
TJ SokolovceOFK Malženice1:1 OFK DrahovceTJ Sokolovce4:1
TJ Slovan KoplotovceŠK Dvorníky0:10 ŠK DvorníkyTJ Bojničky2:1
ŠK 2011 PečeňadyFK ŠulekovoFK Šulekovo odhlásené zo súťaže FK ŠulekovoTJ Slovan KoplotovceFK Šulekovo odhlásené zo súťaže
OŠK PrašníkTJ Klas Dolné Trhovište0:6 TJ Klas Dolné TrhovišteŠK 2011 Pečeňady5:0
TJ Družstevník PastuchovTJ Slovan Červeník3:1 TJ MaduniceOŠK Prašník9:0
TJ BojničkyOFK Drahovce2:1 TJ Slovan ČerveníkTJ Družstevník Chtelnica2:1
TJ Družstevník ChtelnicaTJ Madunice5:0 OFK MalženiceTJ Družstevník Pastuchov3:0
       
21.kolo7.5.201616:30 22.kolo14.5.201616:30
TJ Družstevník ChtelnicaTJ Družstevník Pastuchov0:1 TJ Družstevník PastuchovOŠK Prašník5:0
OŠK PrašníkTJ Slovan Červeník0:6 OFK MalženiceTJ Družstevník Chtelnica3:2
TJ Slovan KoplotovceTJ Klas Dolné Trhovište0:11 TJ Klas Dolné TrhovišteTJ Bojničky4:0
TJ BojničkyFK ŠulekovoFK Šulekovo odhlásené zo súťaže FK ŠulekovoTJ SokolovceFK Šulekovo odhlásené zo súťaže
TJ SokolovceŠK Dvorníky1:2 TJ Slovan ČerveníkŠK 2011 Pečeňady6:0
OFK DrahovceOFK Malženice1:3 TJ MaduniceTJ Slovan Koplotovce3:0 kont. hostia nepricestovali
ŠK 2011 PečeňadyTJ Madunice1:3 ŠK DvorníkyOFK Drahovce6:0
       
23.kolo21.5.201617:00 24.kolo28.5.201617:00
ŠK 2011 PečeňadyTJ Družstevník Pastuchov1:2 TJ Družstevník PastuchovTJ Slovan Koplotovce10:0
OŠK PrašníkTJ Družstevník Chtelnica0:3 TJ Slovan ČerveníkTJ Bojničky5:0
TJ Slovan KoplotovceTJ Slovan Červeník1:8 OFK MalženiceOŠK Prašník1:0
OFK DrahovceFK ŠulekovoFK Šulekovo odhlásené zo súťaže TJ Družstevník ChtelnicaŠK 2011 Pečeňady2:0
TJ SokolovceTJ Klas Dolné Trhovište1:1 TJ MaduniceTJ Sokolovce1:0
ŠK DvorníkyOFK Malženice3:3 FK ŠulekovoŠK DvorníkyFK Šulekovo odhlásené zo súťaže
TJ BojničkyTJ Madunice1:2 TJ Klas Dolné TrhovišteOFK Drahovce3:0
       
25.kolo4.6.201617.00 26.kolo11.6.201617:00
ŠK 2011 PečeňadyOŠK Prašník4:3 TJ Družstevník PastuchovTJ Sokolovce3:0
TJ Slovan KoplotovceTJ Družstevník Chtelnica0:8 TJ Družstevník ChtelnicaTJ Bojničky7:0
ŠK DvorníkyTJ Klas Dolné Trhovište1:7 TJ MaduniceŠK Dvorníky5:1
TJ BojničkyTJ Družstevník Pastuchov2:0 TJ Slovan ČerveníkOFK Drahovce2:5
TJ SokolovceTJ Slovan Červeník1:1 OŠK PrašníkTJ Slovan Koplotovce3:0 kont. hostia nepricestovali
FK ŠulekovoOFK MalženiceFK Šulekovo odhlásené zo súťaže OFK MalženiceŠK 2011 Pečeňady0:2
OFK DrahovceTJ Madunice8:1 TJ Klas Dolné TrhovišteFK ŠulekovoFK Šulekovo odhlásené zo súťaže

webygroup

dnes je: 13.12.2017

meniny má: Lucia

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad


4360595

Úvodná stránka