Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálne stránky obce Koplotovce

Sezóna 2015/2016

1.kolo8.8.201517:00 2.kolo16.8.201517:00
TJ MaduniceTJ Družstevník Šterusy4:2 TJ BojničkyOŠK Prašník4:2
OTJ BankaTJ Družstevník Dolný Lopašov2:3 TJ Družstevník ŠípkovéTJ Družstevník Chtelnica2:2
OŠK DubovanyTJ Družstevník Trakovice1:4 TJ Družstevník TrakoviceŠK 2011 Pečeňady2:3
OFK KľačanyOFK Ratnovce4:1 TJ Slovan KoplotovceOŠK Veselé2:4
OŠK PrašníkTJ Slovan Koplotovce4:2 OFK RatnovceTJ Madunice3:0
OŠK VeseléŠK 2011 Pečeňady0:0 OŠK DubovanyOFK Kľačany0:3
TJ Slovan OstrovTJ Družstevník Šípkové2:0 TJ Družstevník Dolný LopašovTJ Slovan Ostrov6:1
TJ Družstevník ChtelnicaTJ Bojničky1:1 TJ Družstevník ŠterusyOTJ Banka1:5
       
3.kolo23.8.201517:00 4.kolo30.8.201517:00
TJ Slovan OstrovTJ Družstevník Šterusy4:2 TJ Družstevník Dolný LopašovOŠK Prašník1:2
OTJ BankaOFK Ratnovce2:4 TJ Družstevník ŠípkovéOŠK Veselé2:1
TJ MaduniceOŠK Dubovany1:1 TJ BojničkyŠK 2011 Pečeňady5:1
OFK KľačanyTJ Družstevník Trakovice2:2 TJ Družstevník TrakoviceTJ Slovan Koplotovce0:1
ŠK 2011 PečeňadyTJ Slovan Koplotovce4:1 OFK KľačanyTJ Madunice6:1
OŠK VeseléTJ Bojničky3:2 OŠK DubovanyOTJ Banka1:4
OŠK PrašníkTJ Družstevník Šípkové4:2 OFK RatnovceTJ Slovan Ostrov2:3
TJ Družstevník ChtelnicaTJ Družstevník Dolný Lopašov2:5 TJ Družstevník ŠterusyTJ Družstevník Chtelnica3:2
       
5.kolo6.9.201516:00 6.kolo12.9.201516:00
OŠK VeseléTJ Družstevník Dolný Lopašov0:1 OŠK DubovanyTJ Družstevník Chtelnica4:1
OŠK PrašníkTJ Družstevník Šterusy4:1 OFK RatnovceOŠK Prašník1:0
TJ Slovan KoplotovceTJ Bojničky1:0 TJ MaduniceOTJ Banka2:2
ŠK 2011 PečeňadyTJ Družstevník Šípkové2:1 OFK KľačanyTJ Slovan Ostrov5:0
OTJ BankaOFK Kľačany2:4 TJ Družstevník ŠípkovéTJ Slovan Koplotovce1:2
TJ MaduniceTJ Družstevník Trakovice2:1 TJ Družstevník TrakoviceTJ Bojničky2:1
TJ Družstevník ChtelnicaOFK Ratnovce1:4 TJ Družstevník ŠterusyOŠK Veselé0:6
TJ Slovan OstrovOŠK Dubovany7:0 TJ Družstevník Dolný LopašovŠK 2011 Pečeňady6:2
       
7.kolo20.9.201515:30 8.kolo27.9.201515:30
OŠK VeseléOFK Ratnovce2:2 OŠK DubovanyOŠK Veselé1:1
ŠK 2011 PečeňadyTJ Družstevník Šterusy3:0 OFK KľačanyOŠK Prašník1:2
TJ Slovan KoplotovceTJ Družstevník Dolný Lopašov1:0 TJ MaduniceTJ Družstevník Chtelnica5:0
TJ BojničkyTJ Družstevník Šípkové6:2 OTJ BankaTJ Slovan Ostrov6:2
OTJ BankaTJ Družstevník Trakovice2:1 TJ Družstevník TrakoviceTJ Družstevník Šípkové1:2
TJ Slovan OstrovTJ Madunice3:4 TJ Družstevník Dolný LopašovTJ Bojničky1:1
TJ Družstevník ChtelnicaOFK Kľačany2:1 TJ Družstevník ŠterusyTJ Slovan Koplotovce0:7
OŠK PrašníkOŠK Dubovany3:0 OFK RatnovceŠK 2011 Pečeňady2:6
       
9.kolo4.10.201514:30 10.kolo11.10.201514:30
TJ Družstevník ŠípkovéTJ Družstevník Dolný Lopašov2:2 TJ Slovan OstrovTJ Družstevník Chtelnica6:1
TJ BojničkyTJ Družstevník Šterusy5:0 OTJ BankaOŠK Prašník0:1
TJ Slovan KoplotovceOFK Ratnovce3:1 TJ MaduniceOŠK Veselé1:1(15.9.)
ŠK 2011 PečeňadyOŠK Dubovany6:1 OFK KľačanyŠK 2011 Pečeňady6:0
OŠK VeseléOFK Kľačany1:2 OŠK DubovanyTJ Slovan Koplotovce0:2
OŠK PrašníkTJ Madunice0:2 OFK RatnovceTJ Bojničky0:4
TJ Družstevník ChtelnicaOTJ Banka2:4 TJ Družstevník ŠterusyTJ Družstevník Šípkové1:4
TJ Slovan OstrovTJ Družstevník Trakovice7:0 TJ Družstevník TrakoviceTJ Družstevník Dolný Lopašov2:1
       
11.kolo17.10.201514:00 12.kolo25.10.201514:00
TJ Družstevník ŠípkovéOFK Ratnovce6:3 TJ Slovan OstrovOŠK Veselé1:2
TJ Družstevník Dolný LopašovTJ Družstevník Šterusy7:0 TJ Družstevník ChtelnicaOŠK Prašník2:0
TJ Slovan KoplotovceOFK Kľačany1:0 TJ MaduniceTJ Slovan Koplotovce0:1
TJ BojničkyOŠK Dubovany2:1 OTJ BankaŠK 2011 Pečeňady0:1
OŠK VeseléOTJ Banka3:0 OŠK DubovanyTJ Družstevník Šípkové1:2
ŠK 2011 PečeňadyTJ Madunice0:1 OFK KľačanyTJ Bojničky3:1
TJ Družstevník ChtelnicaTJ Družstevník Trakovice1:3 TJ Družstevník TrakoviceTJ Družstevník Šterusy7:1 (ukončené po 1.polčase)
OŠK PrašníkTJ Slovan Ostrov3:3(17.11.) OFK RatnovceTJ Družstevník Dolný Lopašov1:4
       
13.kolo1.11.201513:30 14.kolo8.11.201513:30
OŠK VeseléTJ Družstevník Chtelnica1:1 OŠK DubovanyTJ Družstevník Šterusy2:2
OŠK PrašníkTJ Družstevník Trakovice2:1 TJ Družstevník TrakoviceOFK Ratnovce3:0
TJ Slovan KoplotovceOTJ Banka5:0 TJ MaduniceTJ Družstevník Šípkové2:3
ŠK 2011 PečeňadyTJ Slovan Ostrov3:0 OFK KľačanyTJ Družstevník Dolný Lopašov0:0
TJ Družstevník ŠípkovéOFK Kľačany3:0 kont. 1:1 (ukončené, inultácia rozhodcu hráčom Kľačian) TJ Slovan OstrovTJ Slovan Koplotovce0:2
TJ BojničkyTJ Madunice3:1 OTJ BankaTJ Bojničky4:0
TJ Družstevník ŠterusyOFK Ratnovce2:1 OŠK PrašníkOŠK Veselé3:1
TJ Družstevník Dolný LopašovOŠK Dubovany7:0 TJ Družstevník ChtelnicaŠK 2011 Pečeňady1:1
       
15.kolo15.11.201513:30 16.kolo6.3.201614:30
OŠK VeseléTJ Družstevník Trakovice1:0 TJ Družstevník ŠterusyTJ Madunice4:1
ŠK 2011 PečeňadyOŠK Prašník2:1 TJ Družstevník Dolný LopašovOTJ Banka6:1
TJ Slovan KoplotovceTJ Družstevník Chtelnica4:0 TJ Družstevník TrakoviceOŠK Dubovany1:1
TJ BojničkyTJ Slovan Ostrov2:4 OFK RatnovceOFK Kľačany1:1
OTJ BankaTJ Družstevník Šípkové2:2 TJ Slovan KoplotovceOŠK Prašník1:0
TJ Družstevník Dolný LopašovTJ Madunice4:2 ŠK 2011 PečeňadyOŠK Veselé0:1
TJ Družstevník ŠterusyOFK Kľačany3:4 TJ Družstevník ŠípkovéTJ Slovan Ostrov3:1
OFK RatnovceOŠK Dubovany4:1 TJ BojničkyTJ Družstevník Chtelnica1:2
       
17.kolo13.3.201614:30 18.kolo19.3.201615:00
OŠK PrašníkTJ Bojničky3:0 TJ Družstevník ŠterusyTJ Slovan Ostrov0:0
TJ Družstevník ChtelnicaTJ Družstevník Šípkové2:1 OFK RatnovceOTJ Banka3:1
ŠK 2011 PečeňadyTJ Družstevník Trakovice1:1 OŠK DubovanyTJ Madunice1:0
OŠK VeseléTJ Slovan Koplotovce2:0 TJ Družstevník TrakoviceOFK Kľačany1:2
TJ MaduniceOFK Ratnovce5:2 TJ Slovan KoplotovceŠK 2011 Pečeňady0:1
OFK KľačanyOŠK Dubovany3:5 TJ BojničkyOŠK Veselé1:0
TJ Slovan OstrovTJ Družstevník Dolný Lopašov0:0 TJ Družstevník ŠípkovéOŠK Prašník2:2
OTJ BankaTJ Družstevník Šterusy2:2 TJ Družstevník Dolný LopašovTJ Družstevník Chtelnica2:1
       
19.kolo27.3.201615:00 20.kolo3.4.201615:30
OŠK PrašníkTJ Družstevník Dolný Lopašov2:3 TJ Družstevník Dolný LopašovOŠK Veselé5:0
OŠK VeseléTJ Družstevník Šípkové0:1 TJ Družstevník ŠterusyOŠK Prašník2:2
ŠK 2011 PečeňadyTJ Bojničky1:2 TJ BojničkyTJ Slovan Koplotovce3:2
TJ Slovan KoplotovceTJ Družstevník Trakovice2:1 TJ Družstevník ŠípkovéŠK 2011 Pečeňady2:6
TJ MaduniceOFK Kľačany0:0 OFK KľačanyOTJ Banka2:2
OTJ BankaOŠK Dubovany1:3 TJ Družstevník TrakoviceTJ Madunice4:0
TJ Slovan OstrovOFK Ratnovce6:1 OFK RatnovceTJ Družstevník Chtelnica2:2
TJ Družstevník ChtelnicaTJ Družstevník Šterusy1:1 OŠK DubovanyTJ Slovan Ostrov2:1
       
21.kolo10.4.201615:30 22.kolo17.4.201616:00
TJ Družstevník ChtelnicaOŠK Dubovany2:0 OFK RatnovceOŠK Veselé2:1
OŠK PrašníkOFK Ratnovce4:1 TJ Družstevník ŠterusyŠK 2011 Pečeňady3:1
OTJ BankaTJ Madunice2:1 TJ Družstevník Dolný LopašovTJ Slovan Koplotovce8:0
TJ Slovan OstrovOFK Kľačany5:1 TJ Družstevník ŠípkovéTJ Bojničky1:4
TJ Slovan KoplotovceTJ Družstevník Šípkové6:0 TJ Družstevník TrakoviceOTJ Banka4:0
TJ BojničkyTJ Družstevník Trakovice4:1 TJ MaduniceTJ Slovan Ostrov1:2
OŠK VeseléTJ Družstevník Šterusy2:2 OFK KľačanyTJ Družstevník Chtelnica1:4
ŠK 2011 PečeňadyTJ Družstevník Dolný Lopašov0:2 OŠK DubovanyOŠK Prašník0:2
       
23.kolo23.4.201616:00 24.kolo1.5.201616:30
OŠK VeseléOŠK Dubovany2:0 TJ Družstevník Dolný LopašovTJ Družstevník Šípkové6:2
OŠK PrašníkOFK Kľačany3:0(kont.) TJ Družstevník ŠterusyTJ Bojničky2:3
TJ Družstevník ChtelnicaTJ Madunice7:2 OFK RatnovceTJ Slovan Koplotovce5:4
TJ Slovan OstrovOTJ Banka4:2 OŠK DubovanyŠK 2011 Pečeňady2:0
TJ Družstevník ŠípkovéTJ Družstevník Trakovice1:0 OFK KľačanyOŠK Veselé2:2
TJ BojničkyTJ Družstevník Dolný Lopašov2:3 TJ MaduniceOŠK Prašník5:1
TJ Slovan KoplotovceTJ Družstevník Šterusy4:0 OTJ BankaTJ Družstevník Chtelnica4:2
ŠK 2011 PečeňadyOFK Ratnovce1:2 TJ Družstevník TrakoviceTJ Slovan Ostrov5:0
       
25.kolo8.5.201616:30 26.kolo15.5.201616:30
TJ Družstevník ChtelnicaTJ Slovan Ostrov11:1 OFK RatnovceTJ Družstevník Šípkové7:0
OŠK PrašníkOTJ Banka3:3 TJ Družstevník ŠterusyTJ Družstevník Dolný Lopašov1:4
OŠK VeseléTJ Madunice1:2 OFK KľačanyTJ Slovan Koplotovce0:1
ŠK 2011 PečeňadyOFK Kľačany3:1 OŠK DubovanyTJ Bojničky3:2
TJ Slovan KoplotovceOŠK Dubovany3:1 OTJ BankaOŠK Veselé0:3
TJ BojničkyOFK Ratnovce4:0 TJ MaduniceŠK 2011 Pečeňady0:1
TJ Družstevník ŠípkovéTJ Družstevník Šterusy1:4 TJ Družstevník TrakoviceTJ Družstevník Chtelnica1:1
TJ Družstevník Dolný LopašovTJ Družstevník Trakovice1:2 TJ Slovan OstrovOŠK Prašník4:0
       
27.kolo22.5.201617:00 28.kolo28.5.201617:00
OŠK VeseléTJ Slovan Ostrov4:2 TJ Družstevník ChtelnicaOŠK Veselé3:3
OŠK PrašníkTJ Družstevník Chtelnica3:3 TJ Družstevník TrakoviceOŠK Prašník5:1
TJ Slovan KoplotovceTJ Madunice6:3 OTJ BankaTJ Slovan Koplotovce2:6
ŠK 2011 PečeňadyOTJ Banka3:1 TJ Slovan OstrovŠK 2011 Pečeňady4:2
TJ Družstevník ŠípkovéOŠK Dubovany2:1 OFK KľačanyTJ Družstevník Šípkové4:1
TJ BojničkyOFK Kľačany1:0 TJ MaduniceTJ Bojničky3:0
TJ Družstevník ŠterusyTJ Družstevník Trakovice3:2 OFK RatnovceTJ Družstevník Šterusy3:3
TJ Družstevník Dolný LopašovOFK Ratnovce5:1 OŠK DubovanyTJ Družstevník Dolný Lopašov0:3
       
29.kolo5.6.201617:00 30.kolo12.6.201617:00
TJ Družstevník ŠterusyOŠK Dubovany1:2 TJ Družstevník TrakoviceOŠK Veselé5:1
OFK RatnovceTJ Družstevník Trakovice1:4 OŠK PrašníkŠK 2011 Pečeňady2:2
TJ Družstevník ŠípkovéTJ Madunice3:6 TJ Družstevník ChtelnicaTJ Slovan Koplotovce4:0
TJ Družstevník Dolný LopašovOFK Kľačany7:0 TJ Slovan OstrovTJ Bojničky3:4
TJ Slovan KoplotovceTJ Slovan Ostrov3:2 TJ Družstevník ŠípkovéOTJ Banka7:0
TJ BojničkyOTJ Banka10:1 TJ MaduniceTJ Družstevník Dolný Lopašov4:3
OŠK VeseléOŠK Prašník5:2 OFK KľačanyTJ Družstevník Šterusy2:1
ŠK 2011 PečeňadyTJ Družstevník Chtelnica0:1 OŠK DubovanyOFK Ratnovce3:0

webygroup

dnes je: 13.12.2017

meniny má: Lucia

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad


4360566

Úvodná stránka